Samson CR277 HH - Sistem wireless
Cumpărând acest produs online si poți colecta până la
117
puncte de fidelitate
.
Coșul tău va conține total
117
puncte
care poate fi transformat într-un voucher în valoare de
23,40 lei
.
![]() |
303.13 lei x 4 luni |
Proiectat pentru dubla versatilitate, noul Concert 277 ofera un canal suplimentar si un al doilea microfon profesional, marind plaja de aplicatii de doua ori.
Samson Concert 277 este un sistem UHF cu doua canale true diversity care ofera solutia wireless profesionala pentru variate aplicatii vocale. Frumusetea acestui sistem wireless este posibilitatea de a folosi ambele canale si cele doua transmitatoare simultan.
Ideal pentru karaoke, trupe cu doi vocalisti, doi DJ la acelasi eveniment sau doi prezentatori de evenimente si multe alte aplicatii.
Cu capsula de microfon dinamic Q7, cele doua microfoane HT7 incluse in pachet ofera un nivel inalt de fidelitate si performanta audio gratie elementului sau de masa scazuta din neodim. De asemenea tiparul de preluare supercardioid reduce feedback-ul.
Fisa tehnica
Iesiri | 2 x Jack 6.35 mm |
---|---|
Inaltime | 102 mm |
Latime | 305 mm |
Element Preluare | Dinamic |
Lungime | 406 mm |
SPL (maxim) | 147dB |
Destinatie | Voce |
Gama de Frecvente | 642 - 646 MHz |
Banda | N |
Raza de actiune | 92 m |
Greutate | 1.61 Kg |
Impedanta Iesire Audio (Balansata) | 600 Ohms |
Montanti rack | Nu |